RND tooted on nüüd saadaval!

Meil on hea meel tutvustada meie uut kaubamärki, mille eesmärk on pakkuda klientidele kõikehõlmavat tootevalikut, et täita elektroonika-, elektri- ja hooldusvaldkonna asjatundjate nõudmisi. Suurepärane kvaliteet ja madalad hinnad võimaldavad pakkuda märkimisväärset väärtust ja tooteid, mida saate usaldada. Kõik RND sortimendis olevad tooted on hoolikalt valitud teile igapäevaseks kasutuseks. Tagame toodete kõrge kvaliteedi range kvaliteedikontrolliga ning kõik tooted vastavad kohustuslikele tööstuslikele standarditele.


RND tähendab:

Saate säästa nagu ei kunagi varem

RND toodetega saate usaldada kõrget kvaliteeti ja samas nautida säästmist. See kokkuhoid võimaldab teil saada oma raha eest rohkem ning ulatuslikult laiendada oma arendus- ja hooldusvõimalusi. RND tooteid ostes säästate aja jooksul ning tulemuseks on tõhusam hankeprotsess ja võimalus säästa märgatavalt oma igapäevaselt tegevuselt.

Saate ehitada nagu ei kunagi varem

Madala hinna ja kõrge kvaliteediga igapäevased tooted võimaldavad teil ehitada rohkem. RND sortimendis on 5000 toodet ja uusi tooteid lisandub igal kuul. RND toodete hulka kuuluvad kõik enim kasutatud komponendid ning tänu sellele saate säästa oma seadmete kiiresti kuluvate varuosade kuludelt. RND aitab teil võita nii tootmise vallas kui ka uuringutel, arendusel ja prototüüpide loomisel.

Saate parandada nagu ei kunagi varem

Mitmekülgne valik kaableid, komponente, konnektoreid ja mõõteseadmeid on ainult osa RND pakutavast väärtusest. Kättesaadavus on võti. RND tooted on alati laos olemas ja need toimetatakse kohale 24 tunniga, tänu millele saate paremini hallata oma vajaminevaid kaubavarusid ja varuosi, lisaks tõhusamalt ning etteaimatavalt teha ennustusi ja korrektuure hooldustöödes.

RND sortimenti kuuluvad mitmed tootekategooriad, sealhulgas pistikud, juhtmed ja kaablid, takistid, kondensaatorid, lülitid ja veel palju muudki. Kuna iga kuu lisandub uusi tooteid, külastage meie veebipoodi regulaarselt, et näha uusimaid tulijaid ja kuumi pakkumisi.

Kui teil on küsimusi meie uue kaubamärgi RND kohta, võtke meiega ühendust aadressil rnd@distrelec.com.


RND Power

RND Poweri valik sisaldab järgmisi tooteid.

Alalis-vahelduvvoolumuundurid, toiteallikad, akud

Osta kohe
RND Connect

RND ühendustoodete hulka kuuluvad:

Adapterid, pistikud, HDMI, USB

Osta kohe
RND Connect

RND kaablitoodete hulka kuuluvad:

Kaablid, juhtmed


Osta kohe
RND Connect

RND komponenditoodete hulka kuuluvad:

Kestad, ventilaatorid, takistid, kondensaatorid, kaitsmed, lülitid

Osta kohe
RND Connect

RND laboritoodete hulka kuuluvad:

Toiteallikad, jooteseadmed, tööriistad, T&M

Osta kohe