Kvaliteet & keskkond

Ressursside vastutustundlik kasutamine

Distrelec Grupp järgib kogu aeg seadusjärgseid ja normatiivseid suuniseid. Peame end ka pioneerideks ja rakendame otse kõige uusimaid teadmisi: oleme sageli juba varakult integreerinud paljude reeglite ja regulatsioonide sisu oma töösse. Oleme teadlikud vajadusest kaitsta jätkusuutlikult meie keskkonda ja võtame seda filosoofiat järgides osa mitmetest keskkonnaalastest projektidest.

Keskkonna kaitsmine oma kliente teenindades

Mitmed Distrelec Grupi poolt loodud keskkonnahaldusmeetmed muudavad meie klientide igapäevategevuse palju lihtsamaks: näiteks hoolitseme selle eest, et toodetes või pakendites ei kasutataks aineid, mis võivad keskkonda või tervist kahjustada, või et nende kogus oleks alla seaduse poolt määratud normide. Järgime ka pakendite ja nende tagastamise regulatsioone ja palju muud. Teie kui kliendi jaoks tähendab see seda, et te ei pea raiskama aega ja raha kinnitusprotseduuridele.

Kõige värskem keskkonnahaldusinformatsioon kogu aeg kättesaadaval

Kui teil peaks tekkima küsimusi toodetes kasutatavate ainete kohta - kas säilitamiseks, tarne või seadmete endi kokku panemise käigus -, on meil mitmeid erinevaid infoallikaid. Online-kataloogis kasutatakse värvilisi sümboleid, mis viitavad kahjulike ainete kasutamisele (või mittekasutamisele). Online-infokeskusest saate igal ajal alla laadida värskeimat teavet. Meie töötajate käest saate kas kohapeal või telefoni teel alati personaalset nõu küsida. Ajakirjanikud saavad kõige huvipakkuva kohta infot ka meie pressikeskusest.

ISO Tunnistused: lihtsalt kvaliteetsem

Elfa Distrelec-i tegevus on sertifitseeritud vastavalt kvaliteedistandardile ISO 9001:2015. Meie eesmärk on teha koostööd tootjatega, kes omavad samasugust sertifikaati. Samuti on meil kehtestatud kvaliteedinõuded kõikidele meie tootjatele.

Kvaliteedisertifikaat PDF formaadis (SS-EN ISO 9001:2015)

Konfliktimineraalid tarneahelas

Toetame Dodd-Franki seadust, et kaotada maavarade illegaalne ekspluateerimine sõjapiirkondades. Meie tarnijad on kohustatud tõestama toorainete legaalset päritolu.

Laadige alla kohustumise deklaratsioon (ainult inglise keeles)