Äri
Era
EURKM-ta
Kõikcaret down icon
cart icon
Ostukorv
Kõikcaret down icon

KVALITEET JA KESKKOND

Ressursside vastutustundlik kasutamine

Elfa Distreleci kontsern täidab alati kohustuslikke ja normatiivseid suuniseid. Lisaks näeme end teerajajatena ja rakendame uusimaid teadmisi vahetult praktikas. Sageli oleme integreerinud arvukate reeglite ja regulatsioonide sisu oma äripraktikasse juba ennetavalt. Oleme teadlikud, et meie keskkond vajab jätkusuutlikku kaitset, ja kooskõlas selle filosoofiaga osaleme arvukates keskkonnaprojektides.

KAITSEME KESKKONDA, TEENINDADES OMA KLIENTE

Paljud keskkonnahalduse meetmed, mida Elfa Distreleci kontsern on kasutusele võtnud, muudavad meie klientide igapäevase äritegevuse palju lihtsamaks. Me tagame, et toodetes või pakendites ei kasutata keskkonda või tervist kahjustada võivaid aineid üldse või nende ainete kogus jääb märgatavalt alla seadusega määratud piirmäärade. Me täidame pakendite ja tagastuse nõudeid, kuid ei piirdu sellega. Teie kui kliendi jaoks tähendab see, et te ei pea läbima ajamahukaid ja kulukaid heakskiitude hankimise protseduure.

KESKKONNAHALDUSE AJAKOHANE TEAVE ON ALATI KÄEPÄRAST

Kui tekib küsimusi kasutatud ainete kohta – olgu siis säilitamisel, lähetamisel või seadmete valmistamisel –, siis pakume teile erinevaid võimalusi. Veebikataloogis on olemas värvikoodidega sümbolid, mis näitavad kahjulike ainete kasutamist (või mittekasutamist). Veebi teabekeskus annab ajakohast teavet, mida on alati lihtne alla laadida. Isikliku kontaktisoovi korral teavitavad meie töötajad teid hea meelega kohapeal või telefoni teel. Ka ajakirjanikud leiavad kõik huvipakkuva meie pressiesindusest.

ISO 9001:2015 LIHTSALT PAREM KVALITEET

Kuna meie kvaliteedijuhtimise süsteem on sertifitseeritud standardi ISO 9001:2015 järgi, võimaldame oma klientidel ja partneritel meie teenuseid läbipaistvalt ning objektiivselt hinnata.

Sertifikaat allalaadimiseks (DE, CH, AU, IT, NL)

Sertifikaat allalaadimiseks (SE, DK, EE, NO, FI, LV, PO, LT)

ISO 14001:2015 ENVIRONMENTAL MANAGEMENT SYSTEM

Sertifikaat allalaadimiseks (SE, DK, PO, LT, NO, EE, FI, LV)

KONFLIKTIPIIRKONNAST PÄRIT MINERAALID TARNEAHELAS

Me toetame Dodd-Franki seadust, mille eesmärk on lõpetada ressursside ebaseaduslik kasutamine kriisipiirkondades. Meie tarnijad on kohustatud tagama tooraine seadusliku päritolu.

Kohustuste deklaratsiooni saab alla laadida   

CMRT (ainult inglise keeles)

MUUD TEATISED