Viimane võimalus hankida endale Distreleci 2016./2017. aasta kataloog – 3 kg kontsentreeritud tooteasjatundlikkust ja sealhulgas 20 000 uut toodet.

See ei ole lihtsalt üks järjekordne kataloog. See on tootepiibel. Viimistletud ja rafineeritud kataloog, mis sisaldab 85 000 originaaltoodet juhtivatelt tootjatelt, sh 20 000 täiesti uut toodet.

See on hädavajalik viitematerjal hoolduse, (paranduse) remondi ja toimingute automatiseerimise ning elektroonilise projekteerimise professionaalidele. Iga kataloog peidab endas 3 kg kontsentreeritud tooteasjatundlikkust.

Uue kataloogi andmed:

  • Kokku 2068 lehekülge
  • A4-suuruses: 213 x 300 mm
  • Kaal: ligikaudu 3 kg

Paberkataloog on mõeldud eksklusiivselt meie äriklientidele (B2B). Tellige oma koopia veebist vaid mõne klõpsuga, kasutades oma ärikliendi kontot.

PS! Kui tellite ainult kataloogi, saate kataloogi kohaletoimetamiskulude väärtuses vautšeri, mille saate oma järgmise ostuga lunastada. Vautšerit ei saa, kui tellite kataloogi koos teiste toodetega.Uut kataloogis

 

Uus tooteesitus
Uus 2016/2017 paberkataloog sisaldab 85.000 nimetust - 20.000 nendest on täiesti uued - juhtivatelt tootjatelt.

 

 

Intelligent Maintenance, Repair and Operations
Tutvustame täiesti uut osa kataloogis, pühendatud hooldusele ja remondile, millele me osutame erilist tähelepanu. Meie eesmärgiks on uurida ja jagada võimalusi, kuidas efektiivsemalt korraldada varustusahelaid vähendamaks teie hankekulusid.

 

 

Kategooriate infolehed
Oleme lisanud kommentaaride vormis infot ekspertidelt iga tootekategooria kohta. Igaüks neist jagab oma nägemust antud valdkonna praeguse seisu ja tulevikutrendide osas.

 

 


Kataloogi video

Vaadake sissejuhatavat videot kataloogi kohta.


Weller